Müşterilerimizin memnuniyeti bizim önceliğimizdir ve siparişlerinizin size tam olarak uygun olmasını sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yaparız. Ancak, bazı durumlarda, siparişlerin iptal edilmesi veya iade edilmesi gerekebilir. Aşağıdaki koşullarımız, iptal ve iade süreci hakkında size net bir anlayış sağlamak için hazırlanmıştır:

Iptal Koşulları

Siparişiniz henüz kargoya verilmediyse, iptal talebinizi mümkün olan en kısa sürede işleme alacağız. Ancak, siparişiniz kargoya verildikten sonra iptal edilemez.

İade Koşulları

Siparişinizin size ulaşması ve incelemeniz sonrasında, siparişinizle ilgili herhangi bir memnuniyetsizlik durumunda, siparişinizi iade edebilirsiniz. İade talebiniz için aşağıdaki koşullar geçerlidir:

  1. İade talepleri, siparişinizin size teslim edildiği tarihten itibaren 4 gün içinde yapılmalıdır.
  2. İade edilecek ürünler, orijinal ambalajlarından çıkarılmamış ve kullanılmamış olmalıdır.
  3. İade edilen ürünlerin, müşteri hizmetleri departmanımıza teslim edilmeden önce, hasar görmemiş, eksiksiz ve orijinal ambalajı ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir.

Ürün iadesi, ürünün satın alma bedeli kadar bir geri ödeme yapılmasıyla sonuçlanacaktır. Geri ödeme, iade edilen ürünler müşteri hizmetleri departmanımıza ulaştığında işleme alınacaktır.

Lütfen, iade işlemi hakkında daha fazla bilgi almak için müşteri hizmetleri departmanımızla iletişime geçiniz.